Jan Potůček Webdesign?Tvorba www stránek


Kontakt na tvůrce tohoto webu Nastavit jako domovskou stránku

Webdesign a tvorba www stránek
Webdesign a tvorba WWW

Tvorba SEO webů, internetových stránek a redakčních systémů


verze pro tisk

Webdesign a tvorba WWW

Tvorba webu

Tvorbě webových stránek se věnuji jako freelance webdesigner přibližně od roku 2003. Během této doby jsem nasbíral mnoho zkušeností a osvojil si ty nejlepší metody realizace webů. Stránky jsou záměrně dělány se zvýšeným důrazem na přehlednost, dostupnost pro vyhledávače a jednoduchost pro návštěvníky webu.

Každou zakázku řeším vždy individuálně a snažím co nejlépe vyhovět veškerým požadavkům, které jsou na danou prezentaci kladeny. Pro dosažení maximálního úspěchu každého webu vždy dbám těchto pěti hlavních zásad, které se pro mě staly standardem:


Pečlivá příprava a analýza struktury

Začínám vždy stanovením konkrétních cílů klienta. Na základě klientových požadavků doporučím to nejvhodnější řešení realizace webu, tak, aby splňoval Vaše očekávání. Nejdůležitější je stanovit, k jakým účelům má web sloužit, poznat silné a slabé stránky, konkurenční prostředí a specifika Vašeho oboru. Na základě těchto okolností provedu vždy kvalitní analýzu webu, včetně doporučení vhodného doménového jména či vhodného způsobu provedení webu a rozvržení základní struktury stránek. Příprava realizace webu tedy zahrnuje:

Tip

...každou zakázku řeším vždy individuálně podle konkrétních potřeb klienta, proto cena bude podle požadavků webu - také vždy individuální. Nebudete platit za nic víc, než pro účely svého webu skutečně využijete.

Originální grafický návrh

Grafický vzhled Vašich stránek je to, co návštěvníka zaujme na první pohled, proto je důležité, aby grafický vzhled Vašeho webu byl jedinečný, nápaditý a také přehledný, zkrátka takový, aby návštěvníka na první pohled upoutal. Nabízím kompletní tvorbu webové grafiky od vytvoření celkového layoutu a dílčích grafických prvků, až po tvorbu reklamních bannerů nebo firemního logotypu.

Kvalitní redakční systém

Srdcem každého webového portálu je redakční systém , proto je zapotřebí mít kvalitní, přehledný a snadno ovladatelný redakční systém, který zajistí snadnou správu obsahu webové prezentace. Redakční systém CMS ABS má celou řadu přídavných modulů, lze jej rozšířit o internetový obchod a další webové aplikace a uzpůsobuji jej vždy konkrétním požadavkům klienta, je tvořen pomocí moderního jazyka CSS, takže je taktéž snadno vizuálně přizpůsobitelný.

Redakční systém ABS CMS

...redakční systém ABS CMS je rozvíjen více než tři roky s důrazem na zabezpečení, technickou kvalitu a jednoduchou a intuitivní ovladatelnost ze strany uživatele. Redakční systém je široce nastavitelný a existuje k němu celá řada rozšiřujících modulů dle přání klienta.

Použitelný a přístupný web

Při vytváření webové prezentace kladu důraz zejména na to, aby se návštěvníci na webu pohybovali bez jakýchkoli problémů, snadno procházeli obsah a nakupovali Vaše produkty. Všechny weby jsou pro dosažení maximální přístupnosti svého obsahu i funkčnosti navrhovány podle všeobecné metodiky přístupného webu .

SEO strukturovaný a optimalizovaný web

Standardem redakčního systému je plná optimalizace pro vyhledávače a zakládá se na optimalizované SEO struktuře - klíčová slova jsou uvedena ve všech důležitých atributech stránky. Web je tak přístupnější pro vyhledávače a pro lepší indexování vyhledávači systém generuje Google Sitemaps.

Další služby

Kromě tvorby webů nabízím celou řadu doprovodných internetových služeb , od správy a aktualizace již hotových webových prezentací, přes analýzu a vedení PPC reklamních kampaní až po registraci domény a hostingu.

Pokračujte dále na článek o způsobu provedení webu .


Rychlý kontakt

Vyplňte jednoduchý formulář a vyžádejte si konkrétní nabídku. Popište stručně svůj záměr, představu a předpokládaný rozsah webu a my se Vám ozveme s návrhem efektivního řešení a předběžnou kalkulací ceny.

Poslat dotaz
Jméno:
Váš email:
Váš telefon:
Předmět dotazu:
Dotaz: