Jan Potůček Webdesign?Tvorba www stránek


Kontakt na tvůrce tohoto webu Nastavit jako domovskou stránku

Webdesign a tvorba www stránek
Tvorba reklamních bannerů (JPG, GIF, Flash)

Vývoj webdesignu a tvorba webové grafiky


verze pro tisk

Tvorba reklamních bannerů (JPG, GIF, Flash)

Jako doplňující služby nabízím též tvorbu reklamních bannerů všech možných velikostí (fullbanner, skyscraper atd.) i ve všech dostupných formátech JPG, GIF, SWF, PNG, animované i interaktivní bannery.

Reklamní bannery se zaměřují na okamžité zaujetí pozornosti návštěvníka. Psychologicky jsou použitity barvy a tvary, se schopností přilákat, ale neodradit extrémním přechodem (zběsilé blikání).

Do bannerů je taktéž možno zapracovat interaktivní prvky. Reklamní bannery se zvukem či hudbou, aktivní bannery - reagující na přejetí myší apod. Speciální formou webové reklamy je pak tvorba flashových animací ve formátu SWF, které jsou plně interaktivní.

Dostupné velikosti reklamních bannerů: full banner (468x60), square (125x125, 250x250, 300x300) skyscraper (120x600 apod.), button (90x180), wide banner (740x60), A-head (750x100) a další dle Vašeho přání.Rychlý kontakt

Vyplňte jednoduchý formulář a vyžádejte si konkrétní nabídku. Popište stručně svůj záměr, představu a předpokládaný rozsah webu a my se Vám ozveme s návrhem efektivního řešení a předběžnou kalkulací ceny.

Poslat dotaz
Jméno:
Váš email:
Váš telefon:
Předmět dotazu:
Dotaz: