Jan Potůček Webdesign?Tvorba www stránek


Kontakt na tvůrce tohoto webu Nastavit jako domovskou stránku

Webdesign a tvorba www stránek
Redakční systém CMS ABS

Redakční systém (CMS) pro snadnou správu webového obsahu


Redakční systém

CMS Redakční systém

CMS redakční systém je srdcem každého webu, je to jedinečný systém, který umožňuje snadnou správu obsahu webu bez znalosti HTML. CMS ABS - Ambiente Blogging System je vysoce přízpůsobitelný redakční systém, který pracuje se SEO optimalizovanou strukturou webu, včetně tzv. cool-uri.


Administrační rozhraní

Administrační rozhraní umožňuje přistupovat k jádru redakčního systému a pomocí editačních formulářů snadno měnit obsah webových stránek, editovat uživatele a udělovat jim různá práva v rámci webu, či moderovat a mazat uřivatelské komentáře.


Uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní je oblast pro regitrované uživatele, která jim podle nastavených práv umožňuje například zakládat blogy, fotogalerie, přidávat odkazy či plánované akce do kalendáře a přidávat a měnit uživatelské komentáře.


Přídavné moduly

Rozšíření redakčního systému o další přídavné moduly, jako jsou například blogy, download manager pro správu souborů, návštěvní kniha, kalendář pro přehled akcí, citace, ankety, fotogalerie atd.


WYSIWYG editor

WYSIWYG editor je utilita, která umožňuje měnit obsah webových stránek bez nutnosti znalosti HTML. Z anglického What you see is what you get - HTML jazyk je zde zobrazen podobně jako v Microsoft Wordu.


Technické požadavky

Technické požadavky pro zprovoznění redakčního systému ABS CMS na webových stránkchách. Požadavky na webhosting - verzi PHP, MySQL a klienta uživatele (webový prohlížeč).