Jan Potůček Webdesign?Tvorba www stránek


Kontakt na tvůrce tohoto webu Nastavit jako domovskou stránku

Webdesign a tvorba www stránek
Uživatelské rozhraní

Redakční systém (CMS) pro snadnou správu webového obsahu


verze pro tisk

Uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní slouží pro správu regitrovaných uživatelů, dává jim možnost pohybovat se v zabezpečené sekci webové prezentace, která je určena pro registrované uživatele. Registrovaní uživatelé mohou být řazeni do skupin (pro zajištění např. rozdílných stupňů oprávnění nebo cenových hladin v internetovém obhodě apod.) K uživatelskému rozraní je k dispozicí dále veřejně přístupný nebo zabezpešený registr uživatelů, přehled kontaktů, interní poštovní modul, který usnadňuje komunikaci mezi uživateli.


Registrace uživatelů

Registrace uživatelů umožní návštěvníkům Vašeho webu po příhlášení přístpu k neveřejným částem webu, neveřejným fotogaleriím nebo třeba k seznamu kontaktů uživatelů. Vše závisí na konkrétním nastavení daného webu.

Správa uživatelských komentářů

Přihlášení také usnadní uživatelům vkládání komentářů, jejich úpravu a skýtá možnost přidat ke komentářům vlastní fotogarii (avatar). Uživatelské komentáře mohou být pod každým příspěvkem zvýrazněny odlišnou barvou.

Přidávání komentáře uživatelem
Přidávání komentáře uživatelem

Interní poštovní modul

Poštovní modul slouží pro rozesílání interních správ a rychlou komunikace mezi uživateli Vašeho webu. Tyto interní zprávy lze přeposílat na email.

Rozdělit uživatelů do skupin

Registrované uživatle lze rozdělit do skupin. Podle statusu tak mají na webu různá oprávnění (například přístup ke zvoleným modulům administrace) nebo se jim zobrazují různé cenové hladiny v rámci eshopu. Lze tak snadno zavést věrnostní program či aktivním uživatelům umožnit přístup různě zabezpečeným sekcím webu.

Editace uživatelů
Editace uživatelů

Regitr uživatelů a seznam kontaktů

Registrováním uživatelů Vám tak vzniká přehledný registr uživatelů s možností rozesílání hromadných zpráv (mailinglist) nebo zobrazení seznamu kontaktů, ať již veřejného nebo přístupného pouze registrovaným uživatelům.

Uživatelské blogy, fotogalerie

Uživatelé samozřejmě také mohou zakládat a vést vlastní uživatelské blogy či fotogalerie, rozvoj obsahu webu tak neleží potom jen na Vás, ale z velké části ho zajišťuje právě také uživatelské aktivita. Uživatelské blogy i fotogalerie lze samozřejmě moderovat, měnit či mazat.

Pokračujte na informace o přídavných modulech.


Rychlý kontakt

Vyplňte jednoduchý formulář a vyžádejte si konkrétní nabídku. Popište stručně svůj záměr, představu a předpokládaný rozsah webu a my se Vám ozveme s návrhem efektivního řešení a předběžnou kalkulací ceny.

Poslat dotaz
Jméno:
Váš email:
Váš telefon:
Předmět dotazu:
Dotaz: