Jan Potůček Webdesign?Tvorba www stránek


Kontakt na tvůrce tohoto webu Nastavit jako domovskou stránku

Webdesign a tvorba www stránek
CMS Redakční systém

Redakční systém (CMS) pro snadnou správu webového obsahu


verze pro tisk

CMS Redakční systém

CMS redakční systém je srdcem každého webu, je to aplikace, která umožňuje snadnou správu obsahu webu bez znalosti HTML. CMS ABS - Ambiente Blogging System je vysoce přízpůsobitelný a intuitivní redakční systém, který vždy uzpůsobuji konkrétním požadavkům klienta.

Logo CMS ABS

CMS ABS redakční systém operuje na SEO optimalizované struktuře webu a adresářů, včetně tzv. cool-uri (pěkné SEO názvy souborů). Samozřejmostí je možnost implemetace dalších webových aplikací na míru.

Vhledem ke své snadné nastavitelnosti a přízpůsbitelnosti se hodí jak pro správu menších webů, tak pro správu rozsáhlých webových portálů či velkého eshopu s tisíci produkty. CMS ABS redakční systém skýtá celou řadu výhod a usnadnění.

Samozřejmou službou je i převedení již hotových webových stránek na redakční systém za současného zachování stávjící struktury.

Výhoda redakčního systému

Již pouhé nasazení redakčního systému znamená, díky vhodné SEO struktuře, velký krok vpřed v umístění ve vyhledávačích. Pomocí uživatelsky snadno ovladatelného a dynamického redakčního systému lze lehce obsluhovat i rozsáhle webové portály a eshopy.

Snadná editace stránek
Snadná editace stránek

Možnosti rozšíření

Redakční systém a eshop lze rozšířit o další webové aplikace, jako například export dat do CSV nebo PDF formátů, možnost automatického rozesílání novinek, napojení na mapové systémy, vyhledávání v katalogu atd.

Přídavné moduly

Vedle základního modulu, který umožňuje publikaci článků (stránek) a novinek, existuje celá řada již hotových přídavných modulů, které značně rozšiřují možnosti webových stránek a prezentace firmy na internetu.

Základní rozšiřující moduly

Uživatelské moduly

Ostatní rozšíření AddOn

Modul eshop

Další významným přídavným modulem je modul eshop , který umožňuje vedení on-line katalogů nabízeného zboží, jídelních lístků, skladovaného materiálu atd. K modulu eshop jsou dostupné další webové aplikace .

Pokračujte na článek administrační rozhraní, kde se dozvíte jakým způsobem se obsah webu edituje.


Rychlý kontakt

Vyplňte jednoduchý formulář a vyžádejte si konkrétní nabídku. Popište stručně svůj záměr, představu a předpokládaný rozsah webu a my se Vám ozveme s návrhem efektivního řešení a předběžnou kalkulací ceny.

Poslat dotaz
Jméno:
Váš email:
Váš telefon:
Předmět dotazu:
Dotaz: