Jan Potůček Webdesign?Tvorba www stránek


Kontakt na tvůrce tohoto webu Nastavit jako domovskou stránku

Webdesign a tvorba www stránek
Internetový obchod - eshop

Tvorba a vývoj webových aplikací a eshopy na přání.


verze pro tisk

Internetový obchod - eshop

Modul eshop založený na redakčním systému ABS CMS Vám umožní jednoduchou správu a vedení internetového obchodu s neomezeným množstvím produktů a kategorií. Můžete tak nabízet zboží prostřednictvím internetu ať už je prodej na internetu hlavní činností vašeho podnikání nebo jen doplňkovou službou.

Audit eshopu

Každý obor a každý prodejce má své vlastní specifika, proto nelze vytvořit jediný ideální eshop. Stejně jako webové stránky, tak i internetové obchody vytvářím na míru dle konkrétních požadavků klienta. Internetový obchod založený na ABS CMS má stejně tak jednoduché ovládání a správu produktů jako výchozí redakční systém.

Komplexní řešení internetového obchodu

Tvorba eshopu obvykle zahrnuje komplexnější služby, od tvorby logotypu, registrace do katalogů a vyhledávačů, optimalizaci, reklamních bannerů až po samotný webdesign. Nejdůležitější je ale právě aplikace, která tento internetový obchod spravuje. ABS CMS je vyvíjen od roku 2003 a prochází neustálou inovací a vylepšováním jednotlivých funkcí.

Samozřejmostí eshopu je SEO optimalizace jednotlivých stránek produktů a zřízení statistik přístupů a nejdůležitějších vyhledávacích frází.

Editace položky eshopu
Editace položky eshopu

Eshop ABS CMS v sobě již zahrnuje základní moduly redakčního sytému a další přídavné moduly či přídavné aplikace užitečné pro vedení internetového obchodu. Výhodou je tak správa celého webu jediném místě. Možnost přidání dalších přídavných funkcí a webových aplikací je samozřejmostí.

Funkce eshopu ABS CMS

Kromě toho lze využít i dalších možností samotného redakčního systému ABS CMS:

Platební kanály

Do eshopu lze přidat a implementovat celou řadu platebních kanálů - od odběru zboží na dobírku až po online moderní platební kanály jako je například platba SuperCash, nebo platbení kanál pro zákazníky mBank.

mpenize-logo

Export dat

Ehsop umožňuje exporty dat pro jiné aplikace či účetní systémy ve formátu csv. Nejdůležitějším exportem dat je však automatický datový feed pro zbožové srovnávače jako je Zboží.cz nebo Heureka.cz


ABS Shop Miniod 14 990 Kč

CMS ABS Shop Mini

  • základní modul
  • download manager - správa souborů
  • modul e-shop - umožní Vám vedení internetového ohchodu a správu produktů
  • uživatelské rozhraní - umožní registrace uživatelů a nákup a objednávání produktů
  • mailinglist - umožní rychlé a efektivní informování o novinkách ve Vašem obchodě
  • rozšíření AddOn - kontaktní a objednávkový formulář.
  • jednoduchý design

Pro aktuální nabídku řešení internetových obchodů nás prosím kontaktujte.Rychlý kontakt

Vyplňte jednoduchý formulář a vyžádejte si konkrétní nabídku. Popište stručně svůj záměr, představu a předpokládaný rozsah webu a my se Vám ozveme s návrhem efektivního řešení a předběžnou kalkulací ceny.

Poslat dotaz
Jméno:
Váš email:
Váš telefon:
Předmět dotazu:
Dotaz: