Jan Potůček Webdesign?Tvorba www stránek


Kontakt na tvůrce tohoto webu Nastavit jako domovskou stránku

Webdesign a tvorba www stránek
Webové aplikace

Tvorba a vývoj webových aplikací a eshopy na přání.


verze pro tisk

Webové aplikace

Webové aplikace v hrsti

Tvorba webových aplikací skýtá možnost programování webových stránek přesně dle přání klienta se specifickými funkcem pro chod redakčního systému nebo internetového obchodu.

Webové aplikace programuji šité na přání klienta v PHP za použití MySQL databáze. Nejčastějším příkladem webových apliací jsou různé skladové systémy, fakturační systémy, roboti, kteří kontrolují například ceny u konkurence nebo různé anketní, objednávkové formuláře či formuláře pro průzkum trhu.

Tip

Webové apliace rozšiřují redakční systém a eshop o řadu výhodných funkcí od vedení skladového listu až po snadnou úpravu a generování faktur.

Skladový list

Skladový list Vám umožní přehledné vedení stavu zboží ve Vašem internetovém obchodě. Máte tak inhned přehled o počtu kusů na skladě, počtu již prodaných kusů, počtu objednaných položek, položek v komisním prodeji.

Vedení skladového listu navíc usnadní Vašim zákazníkům nákup ve Vašem eshopu. V případě, že zboží není na skladě, eshop nabídne kupujícímu alternativu, nebo jej upozorní, že zbo6í není momentálně na skladě.

Fakturační systém

Fakturační sytém umožňuje přehlednou správu faktur a jejich snadné vystavování. Po dokončení objednávky v eshopu se automaticky vygeneruje faktura, kterou stačí uložit, podepsat a přiložit k odesílanému zboží.

Fakturační sytém navíc zahrnuje celou řadu užitečných funkcích, jako je hlídání nesplacených faktur, automatické informování zákazníka emailem při potvrzení faktury a při expedici objednávky, možnost měnit položky faktury, fakturační údaje atd.

Kontrola faktury
Kontrola faktury


Rychlý kontakt

Vyplňte jednoduchý formulář a vyžádejte si konkrétní nabídku. Popište stručně svůj záměr, představu a předpokládaný rozsah webu a my se Vám ozveme s návrhem efektivního řešení a předběžnou kalkulací ceny.

Poslat dotaz
Jméno:
Váš email:
Váš telefon:
Předmět dotazu:
Dotaz: