Jan Potůček Webdesign?Tvorba www stránek


Kontakt na tvůrce tohoto webu Nastavit jako domovskou stránku

Webdesign a tvorba www stránek
Nabídka SEO optimalizace

SEO - Optimalizace pro vyhledávače


verze pro tisk

Nabídka SEO optimalizace

Pro lepší zobrazení ve výsledcích hledání je velice důležité mít webovou prezentaci správě optimalizovanou pro vyhledávače. SEO optimalizace je velmi efektivní technická metoda pro to, aby Vaše webové stránky byly na internetu vidět, což je neméně důležité stejně jako vzhled a funkčnost Vašich webových stránek. Nabízíme SEO konzultace, kompletní SEO řešení a služby pro Vaši webovou prezentaci:

SEO Struktura

Pro takové SEO optimalizace slouží také registrace do katalogů a publikování textů se zpětnými odkazy - viz. optimalizované SEO články .

SEO články a copywriting

Pro naše klienty se také zabýváme psaním autorských textů, tzv. copywritingem a psaním a publikací SEO článků na vybraných webch a magazínech. Tyto články efektivně informují vaši cílovou skupitnu o vašichwww stránkách, službách a produktech. Pomocí SEO článků také lze získat velké množství relevantních odkazů.

Zaměřujeme se na kvalitní tvorbu zpětných odkazů a propagaci webu či služeb pomocí tzv. PR článků, které Vám přinesou nejen kvalitní zpětné odkazy, ale také zvýší informovanost o Vašich produktech. Pokud máte zájem o propagaci Vašeho webu pomocí PR článků, vyplňte kontaktní formulář níže, sdělte nám své požadavky a my se Vám sami ozveme s nezávaznou cenovou kalkulací.

Zaměřujeme se na propagaci služeb a produktů zejména v těchto oblastech:Dále poskytujeme tyto služby:

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je z hlediska optimalizace důležitá, pro správné určení toho, na jaký dotaz (klíčová slova) se chcete ve vyhledávačích propracovat na první místa. Jinak řečeno, je třeba zjistit, co hledají návštevníci, které chcete, aby přišli na Vaše stránky.

Volba doménového jména

Volba doménového jména je taktéž důležitým faktorem SEO optimalizace, nejlépe je vhodné zvolit doménové jméno složené z těch klíčových slov, pro které chcete optimalizovat Váš web.

SEO struktura stránek

Pro lepší orientaci vyhledávačů i návštěvníků na Vašich stránkách je zapotřebí webovou prezentaci správně optimalizovat, jak z hlediska rozmístění klíčových slov, tak z hlediska přehledného rozložení jednotlivých prvků a sémantické struktury textů.

Budování zpětných odkazů

Pro zvýšení relevance klíčových slov na Vašich stránkách je zapotřebí vybudovat rozsáhlou síť zpětných odkazů, nejlépe ze stránek, které jsou relevantní vašemu oboru podnikání.

Správa a optimalizace PPC kampaní

Provedeme pro vás návrh klíčových slov pro PPC kampaně a budeme ji pro vás spravovat. Zaměřujeme se na návratnost peněz utracených v PPC kampani.

Pokud se chcete dozvědět více o metodice SEO optimalizace, můžete pokračovat na stránku Co je to SEO?


Rychlý kontakt

Vyplňte jednoduchý formulář a vyžádejte si konkrétní nabídku. Popište stručně svůj záměr, představu a předpokládaný rozsah webu a my se Vám ozveme s návrhem efektivního řešení a předběžnou kalkulací ceny.

Poslat dotaz
Jméno:
Váš email:
Váš telefon:
Předmět dotazu:
Dotaz: