Jan Potůček Webdesign?Tvorba www stránek


Kontakt na tvůrce tohoto webu Nastavit jako domovskou stránku

Webdesign a tvorba www stránek
Webdesign a tvorba grafiky

Vývoj webdesignu a tvorba webové grafiky


verze pro tisk

Webdesign a tvorba grafiky

Poutavý a originální design stránek je tím nejdůležitějším prvkem každého webu, protože je to to, čeho si návštěvník všímá na první pohled. Proto se snažím vždy vytvořit vzdušný, originální, ale především přehledný design každého webu dle individuálních potřeb klienta. Naším hlavním grafikem je Michael Švarc.

Kvalitní grafický návrh zajistí Vašemu webu důvěryhodnost, poutavost a v neposlední řadě také podpoří jeho použitelnost. Vytvořím takový grafický návrh, včetně veškerých doplňujích grafických prvků, který zaujme Vaše návštěvníky a klienty.

Průběh grafické práce

Grafický návrh začínám zpracováním požadavků klienta, spolu se zohledněním zaměření klienta, firemních barev, začlenění stávajícího loga atd. Grafický návrh je poté vyexportován jako jpg obrázek a po jeho schválení klientem začíná rozpracování grafického návrh do šablon HTML a CSS.

Kromě návrhu samotného grafického řešení webových stránek nabízím i další doplňkové grafické práce, jako tvorbu reklamních bannerů a poutačů, nebo tvorbu samotného logotypu Vaší firmy.Rychlý kontakt

Vyplňte jednoduchý formulář a vyžádejte si konkrétní nabídku. Popište stručně svůj záměr, představu a předpokládaný rozsah webu a my se Vám ozveme s návrhem efektivního řešení a předběžnou kalkulací ceny.

Poslat dotaz
Jméno:
Váš email:
Váš telefon:
Předmět dotazu:
Dotaz: