Jan Potůček Webdesign?Tvorba www stránek


Kontakt na tvůrce tohoto webu Nastavit jako domovskou stránku

Webdesign a tvorba www stránek
Tvorba zpětných odkazů

SEO - Optimalizace pro vyhledávače


verze pro tisk

Tvorba zpětných odkazů

Součástí každé seo optimalizace by mělo být i budování kvalitních zpětných odkazů za pomocí tématických článků, registrací do oborových katalogů a publikací na dalších webech se stejnou nebo podobnou tématikou - tedy kvalitní SEO optimalizace .

Ve skutečnosti platí pravidlo, které nám říká, že čím více relevantních odkazů povede na Vaše internetové stránky, tím vyšší pozici mohou dosáhnout ve vyhledávačích typu Seznam.cz nebo Google.com. Vyhledávače totiž berou v potaz hlavně ty stránky, které mají větší počet odkazů, jelikož jim tento fakt napovídá, že jsou mnohem kvalitnější.

Mnohem lépe získávají kvalitní zpětné odkazy webové stránky s kvalitním obsahem, které jsou pro návštěvníka přínosné nebo které mu jsou schopny nabídnout informace, po kterých touží. Chcete-li tedy i vy mít Váš web vysoko ve vyhledávačích, musíte proto něco udělat.

Tvorba kvalitních zpětných odkazů

Prvním krokem je registrace do katalogů, která musí být provedena ručně. Je třeba vybrat kvalitní katalogy a oborové weby, které nabízejí možnost vložení odkazu. Příkladem jsou firmy.cz, najisto.cz, DMOZ.org, oborový katalog czechpubs.cz pro restaurace aj. Každý obor má svá specifika a jsou v něm různé možnosti umístění zpětných odkazů.

Druhým krokem je propagace webu pomocí kvalitních SEO článků a PR článků, které oproti registracím mají přidanou hodnotu. Jednak můžete získat reálné návštěvníky upotávkou svých služeb a produktů. Jednak získáváte trvalé zpětné odkazy přirozenou cestou.

Zde jsou již odkazy plně zacíleny na klíčová slova, díky kterým přilákáte mnohem větší počet lidí, kteří si prohlédnou Vaše stránky.

Třetím a posledním důležitým krokem je výměna zpětných odkazů s dalšími weby - zde je důležitá především dlouhodobá strategická spolupráce.

Toto je jen zevrubný výčet, existuje samozřejmě mnoho dalších metod linkbuildingu.

Na internetu platí jednoduché pravidlo. Musíte být nejdříve viděni. Teprve poté můžete nabízet své služby a produkty.

Máte zájem o naše služby?

Ve všech těchto krocích jsme Vám ochotni pomoci. Kvalitu poznáte tak, že se neobjeví vaše stránky za den nebo dva na vrcholu, ale postupně rostou. Není umění rychle vyskočit a pak ještě rychleji spadnout. Mnohem lepší pro Vás přeci bude získat stabilní postavení pro Vaše webové prezentace. Jedině tak získáte klientelu, která z Vás vytvoří stabilní společnost.Rychlý kontakt

Vyplňte jednoduchý formulář a vyžádejte si konkrétní nabídku. Popište stručně svůj záměr, představu a předpokládaný rozsah webu a my se Vám ozveme s návrhem efektivního řešení a předběžnou kalkulací ceny.

Poslat dotaz
Jméno:
Váš email:
Váš telefon:
Předmět dotazu:
Dotaz: